برسد به دست جناب آقای حقوقدان

جناب آقای دکتر روحانی   
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران  
با سلام،   
احتراماً خاطرنشان می‌کنیم از آنجا که شما ترجیح داده‌اید از سال گذشته شما را با عنوان حقوقدان بشناسیم و قاعدتاً سوابق سرهنگیتان را به یادتان نیاوریم، حرفی نداریم. اما جسارتاً یک یادآوری حقوقی را در این روزهای بسیار تاریخی خدمت شما و معاون محترم پارلمانی‌تان که باید به بهترین وجه پاسدار حرمت قانون و مصوبات حقوقی این مرز و بوم باشید ضروری می‌دانیم.  
این یادآوری هم چیزی نیست جز اینکه در پنجم آبان سال 1367 و در آستانه روز سیزدهم آبان آن سال، مجلس شورای اسلامی که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی تشکیل جلسه داده بود، طرحی را به تصویب رساند که یکی از مدافعان جدی آن تصادفاً همین آقای مجید انصاری بود که امروز معاون امور مجلس شماست و در آن، روز سیزدهم آبان ماه به عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا» نامگذاری شد.   
اگر یادتان باشد چقدر در همین مجلس تأکید شد که این عبارت به سرکردگی آمریکا حتماً در انتهای این عنوان تصریح شود و شد!   

احتمالا! فهمیده‌اید که منظور ما، چیزی نیست  جز اینکه شما به عنوان یک حقوقدان و کسی که به قانون و مصوبات حقوقی ِ معتبر و هنوز نسخ نشده! احترام بگذارید و هم خودتان بر بزرگداشت این روز و مبارزه با آمریکا تأکید کنید و هم از وزیران و اعضای محترم کابینه‌تان بخصوص وزیران محترم آموزش و پرورش، آموزش عالی و بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی که به نوعی صاحب علۀ این روز هستند بخواهید تا در مراسمی - که ان‌شاء الله به حول و قوه الهی و همت مردم - پر شکوهترین مراسم 13 آبان پس از انقلاب اسلامی خواهد بود شرکت کنند و هم اینکه به بعضی از وزیران محترمتان! هم بفرمایید که از سنگ اندازی در پیش پای برگزاری با شکوه این روز بخصوص در شهرستانها خودداری کنند و اجازه بدهند مردم به بهترین وجهی که شایسته عنوان این روز تاریخی است دین خود را به انقلاب اسلامی و البته دین خود را به آمریکای جهانخوار! ادا کنند. 

 
فعلاً همین - و السلام علی من اتبع الهدی

/ 8 نظر / 89 بازدید
ذاکر

نرود میخ آهنین در سنگ... عادت داریم این قوم خود را به نفهمی بزنند,بعله! یاعلی

فضول مغرض

نظرتون درباره انگشت نگری آقای رسایی در سفارت آلمان چیه؟ به نظرتون ایشون لازمه حتما بره آلمان برای تبلیغ؟ نمیشه بره دهاتای دور افتاده ایران؟

فضول مغرض

نظرتون درباره انگشت نگری آقای رسایی در سفارت آلمان چیه؟ به نظرتون ایشون لازمه حتما بره آلمان برای تبلیغ؟ نمیشه بره دهاتای دور افتاده ایران؟

رضا

ای که پنجاه رفت و در خوابی مگر این پنج روزه دریابی گرچه جماعت قلم به دست کیهان خودشونو بدجوری به خواب زدن و بیدار شدن تو کارشون نیست(البته منافع دنیوی اجازه بیدار شدن به شما نمیده) از اکبر هاشمی میگی که بهش تو کیهان میگید راس فتنه !!اما به مقدار کافی دنبلان در مابین پاهای نظامتان یافت نشد که اجازه حضور در انتخابات ریاست جمهوری داشته باشه تا مردم در 24 خرداد سیلی محکمتری بر کوش شما خفتگان بکوبند! از حسن روحانی میگی که تا قبل از 24 خرداد امسال بهش میگفنید ساکت فتنه؟!! از مجید انصاری میگید که اجازه نیافت در انتخابات خبرگان رهبری حضور یابد !! اون مجلس سال 67 را هم که خدا بیامرزه ای کاش الان همونا اجازه حضور در مجلس فعلی را داشتند !حال تو از قانون دم میزنی؟؟ برو برو خجالت بکش آب رو هم به قول رییس جمهور!! محبوبت میدونی دقیقا کجا بایس بریزی فعلاً همین[چشمک]

مادر

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین. مگر با این همه لبخند های دروغین و تهدیدها و تحریم های راستین وسوابق درخشان آمریکا با ما هنوز کسی هست که شک داشته باشد که ما با آمریکا باید در حال مبارزه باشیم؟ و بی هیچ تردیدی بگوییم مرگ بر آمریکا ؟ آیا ممکن است کسی هنوز به آمریکا اعتماد کند؟ ویا هنوز تجربه کسب نکرده باشد؟!

ذاکر

به نظرتون لازم بود نظر اون مردک وقیح رو ثبت کنید? بهتر بود لااقل سانسور میکردید... اینجا زن و بچه رفت و آمد میکنه...

مهدی محمدی

سلام. ایشان اون موقع حقوقدان بودند. امروز بر حسب شرایط دیگر حقوقدان نیستند. دیپلماتند... شما که از این تجربیات بسیار دارید

alireza

حاجی ای کاش اون موقع 2 خط هم برا احمدی نژاد نامه مینوشتی